Nauczanie zintegrowane

• Julia Koszel z klasy IIa
    • Zuzanna Sadoch z klasy IIIa
  • Zuzanna Sadoch
    • III miejsce w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla Uczniów Klas Młodszych Szkół Podstawowych.
    • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji i Prozy w Mińsku Mazowieckim.
  • Hubert Bajszczak uczeń klasy IIa zajął II miejsce w VI Powiatowym Konkursie
    Wiedzy Omnibus 2013
  • Filip Sankowski zajął 8 miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym
    „Doskonały Matematyk”
  • Klaudia Kowalczykwyróżnienie w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • Aleksander Snopkiewicz z kl. IIb zajął III miejce w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • Michał Sternicki z kl. IIb zajął IV miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Doskonały Matematyk”
  • Olga Wrzosek z kl. IIb reprezentowała szkołę w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”
  • Klasa 3b w minionym roku szkolnym brała udział  w innowacji pedagogicznej „Gramy w piktogramy”. W testowaniu brało udział około 20 szkół z całej Polski. W konkursie „Pikto – Plastyk”, zorganizowanego w ramach innowacji III miejsce zdobyła Klaudia Floriańczyk, a wyróżnienie Kacper Zgódka.

Szkoła podstawowa

• Patryk Kalisz i Marek Mućko – uczniowie kl. Vb zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”
  • Dnia 4. 03. 2013 r. w Mińsku Mazowieckim odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy. Po eliminacjach szkolnych do konkursu z naszej szkoły zakwalifikowały się: Wiktoria Nalewka z klasy VIa oraz Ewelina Kania z klasy VIb.
  • W ogólnopolskim konkursie „Alfik Humanistyczny”
    • Patryk Kalisz  kl. 5b- 192 miejsce w woj. mazowieckim
    • Julia Niewiatowska kl. 5b- 230 miejsce w woj. mazowieckim
    • Weronika Janicka kl. 6a- 505 miejsce w woj. mazowieckim
  • Witold Wąsak kl. 5b- I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym kl. 4 -5 i tytuł ,,Mistrza Ortografii”
  • Julia Lisiecka ucz. kl. 5a – I miejsce w szkolnym etapie konkursu Omnibus w kategorii kl. IV – VI,  reprezentowała szkołę w powiatowym etapie tego konkursu

Gimnazjum

• W ogólnopolskim konkursie ,,Alfik humanistyczny” najlepsi w naszej szkole to:
    • Katarzyna Stankiewicz kl.Ia (68 miejsce kraju)
    • Dominik Murasicki kl.IIb (84 miejsce w kraju)
    • Patrycja Malesa kl.IIb ( 133 miejsce w kraju)
  • I miejsce w etapie powiatowym konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” Paulina Staniszewska kl 2a gim.
  • miejsce w gronie finalistów w powiatowym VII Konkursie Ortograficznym dla Gimnazjalistów – Julia Zalewska kl. IIIb
  • Patrycja Małecka ucz. kl. 3a gimnazjum – II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym i reprezentowanie szkoły w powiecie;

Sukcesy sportowe

• I miejsce w finale Mistrzostw Regionu Siedleckiego w piłce ręcznej dziewcząt i awans do XV Mazowieckich Igrzysk Młodziezy Szkolnej zajęła drużyna  gimnazjum „Jutrzenka Junior Cegłów” w składzie:  Dorota Osińska, Katarzyna Chmielewska, Joanna Marzewska, Weronika Kołodziejczyk, Iza Strzeszewska, Dorota Wójcik, Aleksandra Szczęśniak, Edyta Woźniak, Paulina Wańko, Patrycja Gałązka
  • Hubert Branicki z kl. VIb zajął VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt zdobyła drużyna z kl. VIb w składzie: Daria Kamińska, Ewelina Kania, Natalia Królik, Agata Osińska, Aleksandra Podobas, Weronika Uścińska, Anna Zadrożna, Julia Zwierz