Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Karol Sieńkowski    30 grudnia 2015

Przedszkole

  • Wyróżnienie w konkursie „Wiosenne zdjęcie” organizowanym przez portal przedszkola.edu.pl  -grupy 3 i 4 latków

Szkoła podstawowa

  • III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym – Zuzanna Sadoch (kl. 2a)
  • I miejsce w szkolnym etapie konkursu „Omnibus”, reprezentacja szkoly w etapie powiatowym – Bartłomiej Potocki (kl. 3a)
  • Finaliści etapu szkolnego Powiatowego Konkursu matematycznego – Patryk Kalisz, Marek Mućko (kl. 4b), Jan biały (kl. 6b)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym – Patryk Kalisz (kl. 4b)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Patryk Kalisz, Marek Mućko, Witold Wąsak (kl. 4b)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Z ortografią za pan brat” – Patryk Kalisz (kl. 4b)
  • Finaliści szkolnego etapu Konkursu Ortograficznego dla klas 4-6 i reprezentowanie szkoły w etapie powiatowym – Julia Lisecka  (kl. 4a), Julia Stankiewicz, Piotr Górski (kl. 6b), Daniel Dąbrowski, Karolina Czerwińska
  • Finalistka szkolnego etapu konkursu „Omnibus” i reprezentowanie szkoły w etapie powiatowym – Julia Stankiewicz (kl. 6b)

Gimnazjum

  • I miejsce w I Powiatowym Mitingu Zdrowotnym Szkół Gimnazjalnych. Szkołę reprezentowali: Joanna Marzewska, Piotr Bontruk,Daniel Łebek
  • III miejsce w konkursie powiatowym „Z Janem Pawłem II w drogę…” wywalczyli Dominik Murasicki (kl. Ib), Karolina Zwierz (kl. IIb) i Martyna Ositek (kl. IIIa).
  • Paulina Oklesińska (IIIb), Magdalena Bogusz (IIIb) i Marcin Śluzek (IIIa)  zakwalifikowało się do II etapu kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z biologii.
  • Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Leśne tajemnice powiatu mińskiego” – Patrycja Mistewicz (IIIa) i Justyna Kieliszczyk (Ia)
  • Wyróżnienia w konkursie ,,Wypatrzone w leśnej kniei” organizowanym w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach – Paulina Oklesińska (IIIb) i Aneta Mućko (IIIa)
  • I miejsce na forum szkoły w konkursie Informatycznym „Bóbr” – Mateusz Mikos (IIa)
  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Życie pełne energii”  organizowanym przez PGE Dystrybucja dla Justyny Kieliszczyk z kl. 1a gim.
  • Finaliści powiatowego konkursu „Piękno matematyki”- Kamil Grzesiński, Daniel Łebek, Adam Zardożny (kl 2a gim) i  Mateusz Mikos (kl. 2b gim)
  • II miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. M. Chełmonskiej-Szczepankowskiej – Konrad Czerwiński (kl. 3b gim)

Sukcesy sportowe

Chłopcy:

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce nożnej: K.Chmielewski, M.Walas, A.Wójcik, A.Zadrożny, M.Zawadka, K.Zwierz, M.Miastkowski, M.Mikusek, K.Rolf, M.Śluzek, K.Walas, K.Zawadka.

Dziewczęta:

  • II miejsce w Regionalnej Gimnazjadzie Szkół Wiejskich w piłce ręcznej
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej:
    D.Osińska – bramkarka, J.Marzewska-prawe skrzydło,
    M.Trojanowska-prawe rozegranie, K.Chmielewska-środek rozegrania, I.Strzeszewska- lewe rozegranie, D.Wójcik-lewe skrzydło, W.Kołodziejczyk-kołowa, E.Świątek, P.Gałązka, E.Zwierz-rezerwowe.

Uczniowski Klub Sportowy „Jutrzenka-Junior”

  • sekcja piłki ręcznej (występują dziewczęta z Cegłowa i Siennicy)
    • I miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Siedleckiego
    • IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Łukowie
      (r 96)
    • VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek w Łukowie (r 98)
    • V miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek (r.98) Promotion Plus Cup 2012 pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ochota Warszawa.