Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

Karol Sieńkowski    30 grudnia 2015

Szkoła podstawowa

Klasa 2b

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych,
I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
II miejsce w VII Powiatowym Konkuesie „Doskonały Matematyk”- Patryk Kalisz,
IV m-ce w tym samym konkursie – Marek Mućko, V Witold Wąsak
I m-ce na etapie szkolnym Konkursu ortograficznego zajął Witold Wąsak,
I m-ce w 33 konkursie „Warszawska Syrenka” na szczeblu gminy – Konrad Kosmala.

 Klasa 3b

II m-ce w Gminnym Przeglądzie teatralnym za przedstawienie „Najlepiej razem”.
Wyróżnienie za rolę kaczki dziwaczki w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych – Weronka Uścińska
III m-ce w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym.- Julia Zwierz

Klasy 4-6

Sukcesy sportowe:

I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt,
III m-ce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewczat w Węgrowie,
II m-ce w Mistrzostwach powiatu w mini piłce ręcznej chłopców

W Ogólnoszkolnym Konkursie Ortograficznym najlepsze wyniki osiągnęli:

z klas VI Julia Zalewska, Kacper Zwierz, Izabela Admiec
z klas V Paulina Staniszewska, Patrycja Malesa, Ewelina Woźniak
z klas IV Natalia Krążała, Julia Stankiewicz, Karolina Czerwińska

Uczniowie kl. 4-6 brali udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Jadąc rowerem zobaczę…”. Dwie uczennice zostały wyróżnione w tymże konkursie: Marta Gałązka z kl. 4a i Paulina Staniszewska z 5b.

Gimnazjum

Sukcesy sportowe:

I m-ce w mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt,
I m-ce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
II m-ce w X Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
IX m-ce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt w Przasnyszu,
II m-ce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców Lato 2010 w Jeruzalu.
Martyna Trojanowska została powołana do reprezentacji Mazowsza w piłce ręcznej – rocznik 96

W VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym najlepsi okazali się Konrad Czerwiński I m-ce, Paweł Wąsowski II m-ce, a Klaudia Chmielewska III m-ce

W Ogolnopolskim Konkursie OMNIBUS 2010 – I miejsce w kraju i województwie – Konrad Czerwiński z 1b

W konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”do etapu powiatowego zakwalifikowali się Martyna Reperowicz i Konrad Czerwinski

W konkursie języka polskiego na etapie szkolnym najlepsi to Klaudia Chmielewska, Alicja Zwierz i Marta Podstawka.

W II Powiatowym Przeglądzie Poetycko Muzycznym o tematyce patriotycznej Konrad Czerwiński zajął III m-ce.

Martyna Reperowicz zajęła I m-ce w Powiatowym Konkursie Poezji o Prozy Obcojęzycznej

I m-ce w Powiatowym konkursie –ozdoba na stół wielkanocny – Daria Uchman.

III m-ce w Powiatowym Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły – Marcin Śluzek.

I m-ce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Powiat miński – rowerem jadąc zobaczę” zajęła Klaudia Chmielewska z 3a.