Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

Karol Sieńkowski    30 grudnia 2015

Nauczanie zintegorwane

  • Do kolejnego etapu Powiatowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się: Staniszewski Jakub – klasa IIb, Kalisz Patryk – klasa IIIb, Mućko Marek – klasa IIIb, Szewczyk Jakub – klasa IIIb, Wąsak Witold – klasa IIIb
  • Do kolejnego etapu Powiatowego Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się: Patocki Bartłomiej klasa IIa, Korzeń Paulina – klasa IIIa, Krzewiński Mateusz – klasa IIIa, Lisiecka Julia – klasa IIIa, Kalisz Patryk –klasa IIIb, Wąsak Witold – klasa IIIb, Szewczyk Jakub – klasa IIIb, Niewiatowska Julia – klasa IIIb, Abramowski Sebastian – klasa IIIb
  • W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur sukcesy odnieśli
    • Patryk Kalisz z klasy 3b uzyskał 120 pkt (maksymalna liczba)- został laureatem
    • Marek Mućko z klasy 3 b uzyskał 102,5 pkt
    • Witold Wąsak z klasy 3 b uzyskał 101,25 pkt
  • W VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I-III  „Doskonały Matematyk”– w etapi powiatowym sukcesy osiągneli
    • Patryk Kalisz kl. III b –  I miejsce
    • Marek Mućko kl. III b – II miejsce
    • Witold Wąsak kl III b – VII Miejsce
    • Jakub Szewczyk kl III b – VII Miejsce
  • W VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym
    • Patryk Kalisz kl. III b – II miejsce
    • Bartłomiej Potocki kl. IIa – wyróznienie

Szkoła podstawowa

  • Karolina Czerwińska z kl. 5a- II miejsce w Konkursie Recytatorskim”Warszawska Syrenka” – etap powiatowy
  • Ewelina Rawska z kl. 5a – I miejsce (rower jako nagrodę) w konkursie „Bezpieczna droga do skzoły” w kategorii dziewcząt
  • W konkursie „Pokazałam rodzicom jak dorośli zasmiecają lasy” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Mińska Mazowiecki w ramach akcji „Czyste lasy na Mazowszu” nasi uczniowie zajęli: 
    • Paulina Mistewicz z kl. Vb – II miejsce
    • Paulina Staniszewska z kl. 6b – III miejce
    • Karol Sadoch – wyróżnienie
  • Natalia Jaworska, Izabela Strzeszewska, Dorota Wójcik z kl. 6b -IV miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w mini piłke ręczną dziewcząt
  • Justyna Kieliszczyk z kl. 5a – I miejsce i nagrodę główną – rower w Powaitowym Konkursie Ekologicznym „Odkrywamy Rzeki Powiatu Mińskiego”. Opiekun – Pani Teodora Wójcik – otrzymała podziękowanie, a szkoła kolejnego laptopa.

Gimnazjum

  • II miejsce w konkursie Jan Paweł II- SUPERSTAR-Gimnazjada papieska”, który odbył się w dniu 11 października 2010 r. Szkołę reprezentowali: Karolina Zwierz – kl. 1b, Marcin Śluzek – kl. 2a, Patryk Jarzębski – kl. 3c.
  • Powiatowy Konkurs Ekologiczny organizowany przez Starostwo Powiatowe W kategorii gimnazjów II miejsce i nagrodę otrzymała Blanka Szczepanik z klasy IIIc, a Pani Beata Walas podziękowanie.
  • II miejsce w etapie powiatowym VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Szkolę reprezentowały uczennice kl. Ib gimnazjum – Julia Zalewska i Karolina Zwierz.
  • II miejsce  w  VI edycji konkursu międzyszkolnego dla gimnajzum „Żyj mądrze i zdrowo”. Konkurs odbył się w Mrozach w dniu 28.04.2011
  • W Międzynarodowym Konkursie matematycznym Kangur najwyższy wynik w gimnazjum uzyskał Konrad Czerwiński z klasy 2b gimnazjum- 113,75 pkt (max.  liczba to 150 pkt)
  • Martyna Trojanowska z kl. 2a gimnazjum ma osiągnięcia sportowe:
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej
    • II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
    • jest reprezentantką Mazowsza w piłce ręcznej rocznik 1996
    • II miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej rocznik 1996